Odkryj świat Diego dalla Palma
Historia marki kosmetyków Diego dalla Palma Professional

Odkryj świat
Diego dalla Palma

Niekończąca się, piękna historia miłosna Diego dalla Palma i RVB LAB trwa już ponad 60 lat.

Poznaj początki powstania marki i dowiedz się jak wygląda dzisiaj...

 

On i Ona. Piękna historia miłości włoskiej marki kosmetycznej

Diego dalla Palma to pseudonim artystyczny człowieka, który w latach 70-tych odegrał fundamentalną rolę w dziedzinie współczesnego makijażu. To właśnie on zapoczątkował rewolucję w makijażu, która szybko uczyniła go najbardziej znanym włoskim ekspertem od wizerunku na świecie, określanym przez New York Times’a „włoskim prorokiem makijażu”.  Pracował z wieloma celebrytami kina, telewizji, muzyki, czy mody w latach 70. i 80. Marka Diego dalla Palma powstała w Mediolanie i bardzo szybko stała się symbolem włoskich i międzynarodowych profesjonalistów, dzięki doskonałej jakości kosmetyków, palecie kolorów i ponadczasowej elegancji. Obecnie Diego dalla Palma to marka włoskich kosmetyków o międzynarodowej reputacji i ogromnej tradycji.

Laboratorium RVB LAB zdobyło uznanie w sferze pielęgnacji holistycznej, opartej na zaawansowanej wiedzy naukowej. W Europie i na świecie ceni się je za jakość, wykorzystywanie najnowszych badań, bycie zawsze o krok do przodu w swojej branży. Powstało w latach 70. w Bolonii. RVB prowadzi nieprzerwane badania na polu innowacji kosmetycznych, ciągle przekracza widoczne na skórze każdej kobiety granice jakości.

Ta cudowna współpraca kreatora wizerunku Diego dalla Palma z laboratorium RVB LAB zaowocowała szeroką gamą nowoczesnych produktów zarówno do pielęgnacji twarzy i ciała, jak i kosmetykami pozwalającymi stworzyć elegancki, wyjątkowy i profesjonalny makijaż.

Historyczne zdjęcia marki Diego dalla Palma

 

Włoski styl kosmetyków Diego dalla Palma

Która kobieta nigdy nie marzyła o zostaniu Sophią Loren, Moniką Bellucci?

Diego dalla Palma reprezentuje esencję włoskiego piękna: glamour, elegancję, ponadczasowość. Wszystkie formuły są opracowywane i produkowane we Włoszech (Made in Italy) przez całkowicie włoski zespół i są używane codziennie przez tysiące włoskich kobiet. Idea piękna, która jest autentyczna i nie przemija.

 

Diego dalla Palma - od kobiet dla kobiet

Marka Diego dalla Palma jest w 100% kobieca, słucha kobiet i rozumie je...na całym świecie!

Włoski zespół doskonale rozumie potrzeby współczesnych kobiet. Przejawia się to zarówno w niezwykłych konsystencjach produktów, ich działaniu, a także opakowaniach, które zapewniają szybką i wygodną aplikację. To wszystko sprawia, że kobiety na wszystkich kontynentach kochają kosmetyki Diego dalla Palma.

 

Co wyróżnia Diego dalla Palma

 

Siła włoskiej marki

Diego dalla Palma to nowy koncept profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej. Łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii. Preparaty są biostymulujące dla skóry. Pobudzają ją do aktywności, zamiast wyręczać. Stymulują system immunologiczny skóry, aby broniła się sama i spełniała funkcje, do których jest z natury powołana. Bezpieczne i skuteczne nośniki gwarantują dotarcie składników aktywnych do miejsca ich przeznaczenia i działania.

 

Wizja piękna

Z doświadczenia RVB LAB w połączeniu ze stylem Diego dalla Palma zrodził się szeroki wachlarz pielęgnacji cery, by tworzyć nowatorską wizję piękna. W zależności od potrzeb skóry mamy do wyboru kilka segmentów:

 • Diego dalla Palma

  ekskluzywna linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, która podejmuje najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu i gabinecie oraz wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Wyjątkowe, aksamitne konsystencje, uwodzicielskie zapachy oraz szybko widoczne efekty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

 • RVB LAB The Skin

  to inteligentne dermokosmetyki współtworzone z lekarzami dermatologii, które przywracają równowagę skórą wrażliwym, atopowym, alergicznym oraz osłabionym antybiotykami lub leczeniem onkologicznym. Produkty przeszły rygorystyczne testy skuteczności i bezpieczeństwa w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Federico II w Neapolu. Doskonałe dla najbardziej wymagających skór.

 

 • RVB LAB The Make Up

  doskonała linia do makijażu dla tych, którzy zawsze szukają profesjonalnego rezultatu, zarówno na specjalne okazje jak i w codziennym makijażu. Inteligentne i łatwe w stosowaniu produkty  posiadają różne konsystencje i bogatą paletę kolorów, które podążają za najnowszymi trendami. Kosmetyki kolorowe RVB LABtestowane dermatologicznie i mikrobiologicznie oraz są pozbawione niklu, chromu, kobaltu, arsenu, rtęci oraz ołowiu. Doskonałe także dla bardzo wrażliwych skór.

 

Czyste i odnawialne receptury kosmetyczne

Stosowanie wyselekcjonowanych i czystych składników aktywnych i surowców umożliwia interakcję zaawansowanych badań ze skórą i jej układami fizjologicznymi przy tworzeniu nowych receptur. Marka nie stosuje w swoich produktach: parabenów, parafiny, oleju mineralnego, glikolu etylenowego, ftalanów, triklosanu lub innych składników, które redukują czystość lub mogą podrażniać skórę.

 

Trwałe i czyste piękno dzięki bezpiecznym kosmetykom

W 2013 roku producent kosmetyków Diego dalla Palma oraz RVB LAB przystąpił do ogólnoświatowego programu promującego zrównoważony proces wytwarzania kosmetyków.

Wybierając produkty Diego dalla Palma i RVB LAB wspólnie promujemy:
rozwój przemysłu chemicznego -> Responsible Care, respektującego wartości i działania zorientowane na bezpieczeństwo, zdrowie i ochronę środowiska.

Co oznacza Responsible Care w kosmetyce 

 • czyste kosmetyki, pozbawione elementów zbędnych zanieczyszczających lub podrażniających skórę.
 • nie testowane na zwierzętach. Testy przeprowadzane są tylko na ludzkich ochotnikach, we współpracy z włoskimi uniwersytetami.
 • produkowane zgodnie z certyfikatem UNI EN ISO 9001. Wykorzystują energię słoneczną oraz zredukowane do minimum zużycie wody.
 • cieńsze opakowania mają zminimalizowany wpływ na środowisko, dzięki zużyciu mniejszej ilości papieru - certyfikat FSC.

 

Zapraszamy Cię do wyjątkowego świata Diego dalla Palma!

 

 Odwiedzaj oficjalny sklep Diego dalla Palma
odkrywaj wyjątkowe i bezpieczne kosmetyki 
ciesz się piękną i zdrową skórą

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl