Profesjonalna pielęgnacja słoneczna

Pielęgnacja słoneczna to nieodzowny element, szczególnie latem. Warto zadbać o dobór odpowiednich produktów, tak aby opalanie było zawsze bezpieczne i zdrowe. Stosowanie specjalistycznych kosmetyków sprawi, że unikniemy poparzeń słonecznych i będziemy mogli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. W tym miejscu warto wspomnieć, że powszechne przyspieszenie opalania również może być bezpieczne, jeśli dobierzemy odpowiednie kosmetyki, które z jednej strony zabezpieczą skórę, jednocześnie aktywując naturalne procesy produkcji melaniny, dzięki której nasza skóra będzie nabierała pożądanego, brązowego odcieniu

 

Filtruj

Kosmetyki do opalania

Przed ekspozycją na słońce zawsze należy pamiętać o stosowaniu kosmetyków do opalania. Chronią one skórę przed szkodliwym działaniem słońca, dzięki czemu bezpieczne opalanie będzie możliwe, a uzyskanie zdrowej opalenizny odbędzie się w sposób właściwy dla skóry. Kosmetyki do opalania chronią również przed powstawaniem przebarwień słonecznych i opóźniają proces fotostarzenia. Dodatkowo produkty te są wodoodporne, więc bez problemu można w pełni cieszyć się wakacjami.

Stosowanie kosmetyków po opalaniu i przyspieszających opalanie

Kosmetyki po opalaniu utrwalają opaleniznę oraz działają naprawczo na skórę. Dodatkowo mają w składzie substancje nawilżające i odżywcze, które utrzymują skórę w doskonałej kondycji. Kosmetyki utrwalające opaleniznę to doskonały wybór dla każdego, kto chce odpowiednio zadbać o swoją skórę i cieszyć się opalenizną przez długi czas. Gdy zależy nam na szybkim, ale bezpiecznym dla skóry efekcie efekcie, dobrym wyborem jest przyspieszacz opalania. Wciąż chroni on skórę przed niekorzystnym działaniem słońca, jednak uzyskanie brązowej opalenizny jest prostsze. Dostępny w kilku formach pozwoli dobrać strukturę i sposób aplikacji najlepszy dla każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl